PIETRA LIGURE - Rezidencia RIVIERA***, tichá lokalita, bazén, možnosť objednať raňajky

Odporúčame veľmi skorú rezerváciu najmä sezónnych termínov

Pietra Ligure - živé turistické mestečko s pekným historickým centrom sa pýši 2km dlhou a dvadsať metrov širokou plážou, ďalej je tu malý prístav s lodejnicou, obchodíky, bary, reštaurácie, kaviarne, diskotéka. Večer krásne ožíva promenáda tiahnúca sa pozdĺž mora. Atraktívne miesto pre absolvovanie zaujímavých výletov: aquapark v Cereale (15km), podmorské akvárium v Janove (65km), jaskyne Toirano (16km), San Remo (76km) alebo Monte Caorlo-Monako (109km).

Rezidencia RIVIERA***

Nachádza sa v tichej rezidenčnej štvrti mestečka, obklopenej zeleňou, cca 300m od mora a cca 1,5km od centra mestečka, najbližšie obchody, reštaurácie, bary sú od rezidencie cca 200m. Železničná stanica je vzdialená asi 2,5km.

Rezidencia pozostáva z dvoch budov (z ktorých jedna – hlavná – je zrekonštruovaná, s novým vybavením a s výťahom). Klientom je k dispozícii recepcia, Wi-Fi zdarma, spoločenská miestnosť s TV, samostatná miestnosť na raňajky (bufet, možnosť dokúpenia za príplatok na mieste), bar, záhrada s barbecue, detské ihrisko, sladkovodný bazén (200m² v prevádzke od mája do septembra v závislosti od počasia), s ležadlami a sedačkami zdarma (do vyčerpania), slnečná terasa, práčovňa na žetóny, parkovisko (za príplatok na mieste), požičovňa bicyklov (do vyčerpania).

Apartmány: celkom 24 v dvoch budovách, všetky s vlastným sociálnym zariadením (sprcha / WC), kuchynským kútom (plynový sporák na 4 horáky, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka na požiadanie, telefón, TV SAT, fén, kúrenie. Bezbariérový apartmán: k dispozícii 1x (len typ Superior).

Štruktúra – Bilo B4 Standard / Bilo B4 Superior - 2-izbové pre 4/5 osôb: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím divánom, kuch. kút, kúpeľňa so sprchou a WC, niektoré so spoločným balkónom alebo loggiou. Rozloha: cca 35m². Prístelka – 5. lôžko, na vyžiadanie zdarma. Vhodné pre 4-5 osôb. 

Apartmány Superior sú zrenovované, s moderným nábytkom, s klimatizáciou a samostatným balkónom.

Stravovanie: vlastné, na požiadanie možnosť objednať raňajky – bufet, za eur 45 /osoba/týždeň alebo eur 7 /osoba/deň – úhrada na mieste.


 

Apartmány - RIVIERA - ceny 2018 za apartmán / noc 
Obdobie Počet nocí B4 Std. B4 Sup. ZĽAVA DO 26.1. **/
A/ 07/04-26/05* a 15/09-03/11 1
54
83
- 5%
B/ 26/05-23/06 a 25/08-15/09* 1
80
117
- 5%
C/ 23/06-28/07* 1
101
155
- 5%
D/ 28/07-25/08 1
115
169
- 5%

* termíny, v ktorých ušetríte dni dovolenky z dôvodu štátnych al. cirkevných sviatkov (1. a 8. máj, 5. júl, 29. august)

**/ ZĽAVA SKORÁ OBJEDNÁVKA: platí pre všetky objednávky potvrdené do 26/1/2018. Zľavu za skorý nákup nie je možné kumulovať so špeciálnymi ponukami – pozri Špeciálne ponuky pre klientov C.A.Turist.

Cena zahŕňa: ubytovanie v apartmáne na 1 noc pre určený počet osôb, spotrebu elektrickej energie, plynu, vody, posteľnú bielizeň + uteráky + utierky (výmena po týždni), používanie klimatizácie iba typ Superior, bazéna (od mája do septembra v závislosti od počasia),  kúrenie (v zmysle zákona), poistenie insolventnosti CK, DPH.

Povinné poplatky na mieste: záverečné upratanie apartmánu eur 35,00 (kuchynský kút musia upratať po sebe klienti)

Kaucia: nie je požadovaná

Fakultatívne poplatky – platba na mieste: parkovisko eur 35,00/týždeň, žetón - práčovňa eur 3,00

Pláž: piesok-drobný štrk, dlhá cca 2 km. Pláž. služby: za poplatok za zvýhodnené ceny na zmluvnej pláži (sektor Milano, cca 300m) (informácie na recepcii)

Zvieratá: malé povolené za eur 5,00/noc/zviera (max 1 zviera/ap.) - nutné požiadať vopred, úhrada na mieste

Detská postieľka: pre deti 0/3r. na vyžiadanie zdarma

Prístelka – 5. lôžko: na vyžiadanie zdarma

Akceptované platobné karty: Visa, Mastercard a Diners

Doprava: vlastná. Možnosť zabezpečenia tranzitného ubytovania (len hotel, nie apartmány) po ceste v severnom Taliansku. Autobusovú dopravu do tohto letoviska nezabezpečujeme.

Cestovné poistenie UNION: eur 2,00/os/deň.

Dôležitá informáciamiestna taxa: Na základe vyhlášky miestnych talianskych úradov je vo väčšine miest a letovísk vyberaná pobytová taxa 1-3 euro/ osoba / deň, spravidla túto taxu platia osoby nad 12 rokov. Pobytovú taxu môže mesto zaviesť i deň pred príchodom klienta alebo na začiatku sezóny a pod., bez toho, aby ubytovacie zariadenia stihli včas informovať. Takže nie je žiaľ vždy možné informovať o tejto taxe vopred. Taxa sa platí vždy na mieste pobytu.

Príchod/odchod: sobota - 15.00-20.00 hod./sobota do 10.00 hod., do 26/5 (odchod) a od 15/9 sú možné aj krátke pobyty na min. 5 nocí, príchody denne v závislosti od voľnej kapacity. (V prípade neskorého príchodu, je nutné informovať recepciu.)

Špeciálne ponuky pre klientov C.A.Turist : (nie je možné kumulovať so zľavou za skorý nákupzlava)

7=6 - za 7 nocí pobytu zaplatíte len 6 nocí – platí pre všetky pobyty od 7/4 do 26/5 (odchod) a od 15/9 do 3/11 (odchod)

* Dni Gratis pri špeciálnych ponukách sú rátané vždy z nižšej ceny (pri dvoch rôznych cenových tarifách).

ZĽAVA za skorý nákup 5% pri objednávke do 26.1.2018 (stačí zaplatiť zálohu 40%). 

+

VERNOSTNÁ ZĽAVA pre stálych klientov: 3%

 REZERVAČNÝ FORMULÁR

Organizácie, ktoré už využili naše služby:

Allianz SP
Tatramat
ŽSR
Packaging Vogel And Noot
Slovnaft
Old Herold

Potrebujete poradiť?

Spýtajte sa nás!

Nechajte nám správu a my vám poradíme.