LIGNANO - Rezidencia MERIDIANA / 4-7 osôb - tichá lokalita, blízko pláže - BAZÉN, Wi-Fi zdarma

Moderná rezidencia s výťahom, situovaná na Via Lungomare Riccardo Riva, priamo pri pobreží v pokojnej a zelenej časti Lignano Riviéra. Vzdialenosť od pláže cca 20m. V jej okolí sú obchody s potravinami, bary, zmrzlinárne, reštaurácie, pizzerie. Neďaleko sa rozprestiera Riviera Park s rozlohou 20.000 m² zelene, s bazénom vo veľkosti 1300 m², barom a občerstvením, spoločenskou zábavou. K dispozícii klientom rezidencie je bazén pre dospelých a jeden pre deti (v prevádzke od konca mája do polovice septembra) a veľká záhrada. Služba Wi-Fi zdarma v zóne pri bazéne. K dispozícii sú tieto apartmány:

Typ C – posledné poschodie (4. poschodie) v zložení: obývačka - jedáleň, diván pre 1 osobu, TV so satelitným príjmom, terasa so stolíkom, stoličkami a prekrásnym výhľadom na more, kuchynka s práčkou, chladničkou a mrazničkou, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s 3 samostatnými lôžkami, terasa s výhľadom na more, kúpeľňa s vaňovým boxom a sprchou, trezor, garáž alebo číslované parkovacie miesto, Wi-Fi. Vhodné pre 5 – 6 osôb.

Typ C - prvé poschodie (1. poschodie) v zložení: obývacia izba-jedáleň, rozkladací diván pre 2 osoby, TV so satelitným príjmom, terasa so stolíkom a stoličkami, kuchyňa, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, garáž alebo číslované parkovacie miesto, Wi-Fi. Vhodné pre 4 – 6 osôb.

Typ C – prízemie v zložení: obývacia izba - jedáleň, rozkladací diván pre dve osoby, TV, terasa a súkromná, oplotená záhradka - vhodná na detské hry, stolík a stoličky. Kuchynka s umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s 3 samostatnými lôžkami, obe izby s terasou a súkromnou, oplotenou záhradkou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a práčkou, trezor, KLIMATIZÁCIA, garáž alebo parkovacie miesto v tesnej blízkosti, Wi-Fi. Vhodné pre 5 – 7 osôb.

Apartmány - MERIDIANA - ceny za apartmán 2018
Obdobie Počet nocí

C/ 5-6/ 4.Posch.

C/ 4-6/ 1.Posch.
C/ 5-7/ Prízemie

ZĽAVA SKORÁ OBJEDNÁVKA **/


7nie je/ uvádzacia cena

7nie je/ uvádzacia cena

7nie je/ uvádzacia cena

7nie je/ uvádzacia cena

7nie je/ uvádzacia cena

7nie je/ uvádzacia cena

7nie je/ uvádzacia cena

7nie je/ uvádzacia cena

* termíny, v ktorých ušetríte dni dovolenky z dôvodu štátnych al. cirkevných sviatkov (1. a 8. máj, 5. júl, 29. august, 1. a 15. september) 

**/ ZĽAVA SKORÁ OBJEDNÁVKA: vzhľadom na uvádzacie ceny, nie je možná zľava za skorý nákup.

Cena zahŕňa: ubytovanie v ap. na 7 nocí pre určený počet osôb, spotrebu vody, el. energie, plynu, používanie bazéna, klimatizácie – len typ C na prízemí, práčky, trezoru, TV, myčky typ C-prízemie, záverečné upratanie, miesto na parkovanie (1miesto/ap.), asistenčné služby partnerskej agentúry na mieste, zákonné poistenie insolventnosti, DPH. Kúrenie nie je súčasťou ceny, platí sa zvlášť (pri apartmánoch s celoročnou prevádzkou). Od 20/09 sa el. energia a plyn platia extra na mieste podľa spotreby. 

Cena nezahŕňa: Pobytovú taxu – eur 0,50/osoba/noc – max. 10 po sebe idúcich nocí v období od 1.5. do 30.9. – úhrada na mieste. Od pobytovej taxy sú oslobodené: deti do 12r., osoby s handicapom vrátane 1 sprevádzajúcej osoby.

Posteľné prádlo a uteráky: vlastné alebo za príplatok eur 1,00/deň – 1 lôžko, eur 1,00/deň – manželské lôžko, sada 3 uterákov – eur 1,00/deň (nutné objednať vopred, úhrada na mieste). Kuchynské utierky: vlastné

Prídavné lôžka, detské postielky a stoličky: je na požiadanie možné dodať do apartmánu zdarma (až do vyčerpania zásob a tam, kde je to z priestorových dôvodov možné), nutné rezervovať už pri potvrdení rezervácie.

Kaucia: eur 150/ap. (v hotovosti), v prípade mládež. skupín eur 100/os. (vracia sa).

Zvieratá: nie sú povolené vo všetkých apartmánoch, informácia v CK

Doprava: vlastná, alebo BUS - pozri Dopravu.

Cestovné poistenie UNION: eur 2,00/os/deň.

Pláž a plážové služby: priestranné pláže s jemným, zlatistým pieskom, pozvoľný vstup do mora. Slnečníky a ležadlá: za poplatok na mieste.

Príchod/odchod: sobota - 16.00-19.00 hod./sobota do 10.00 hod. Možnosť transferov z letísk Benátky-Lignano, Treviso-Lignano, Terst-Lignano (orient. cena pre 2/4 osoby eur 120, pre 5/7 osôb eur 130, pre 8 osôb eur 150), platba priamo taxikárovi. Možnosť požičania auta počas letnej sezóny.

Pozn.: Pri odchode musia byť apartmány odovzdané v poriadku (kuch. kút čistý, riad umytý, chladnička vypnutá, odmrazená a umytá, smeti vysypané, kúpeľňa čistá, v opačnom prípade bude klientovi odrátaná časť kaucie príp. celá kaucia za vyčistenie ap.).

Špeciálne ponuky pre klientov C.A.Turist: zlava

VERNOSTNÁ ZĽAVA pre stálych klientov: 3% 

 REZERVAČNÝ FORMULÁR

Organizácie, ktoré už využili naše služby:

Allianz SP
Tatramat
ŽSR
Packaging Vogel And Noot
Slovnaft
Old Herold

Potrebujete poradiť?

Spýtajte sa nás!

Nechajte nám správu a my vám poradíme.