CAORLE - mestečko, ktoré si Vás určite získa

 V čom sme iní od ostatných...

Ponúkame vám :

- najrozsiahlejší výber ubytovacích kapacít na slovenskom trhu, vrátane privátnych apartmánov, ktoré nenájdete v katalógoch iných cestoviek

- dokonalú až detailnú znalosť prostredia osvedčenú 20-ročnými skúsenosťami s predajom tohto výnimočného letoviska a jeho častí Porto Santa Margherita a Lido Altanea 

- príjemných partnerov na mieste, s viacerými nás spája už dlhoročná spolupráca

preto

Náš slogan znie: VŠADE DOBRE, v CAORLE NAJLEPŠIE ...

CAORLE je malebné romantické mestečko so starou rybárskou tradíciou, ktoré bolo založené pred viac ako 2000 rokmi starými Rimanmi. Mesto sa nachádza v Benátskom zálive, asi 50 km od Benátok. Historické centrum s románsko-byzantským dómom a zvonicou, úzke uličky, malé námestia, umožňujú spojiť dovolenku na pláži s poznávaním kultúry a histórie kraja Veneto. V tejto oáze pokoja žil a tvoril Ernest Hemingway.

caorlemapaZaujímavou atrakciou je plavba bárkou do blízkych lagún, k trstinovým rybárskym obydliam, ktoré si zachovali starý ráz a kde Vás ponúknu rybími špecialitami. Z blízkeho prístavu je možné absolvovať plavbu do Benátok, alebo sa vo večerných hodinách plaviť popri pobreží a obdivovať svetelnú panorámu mestečka.

Priaznivcom športu je k dispozícii veľký areál s tenisovými kurtami, bowling, golfové ihrisko alebo veľký vodný park s množstvo vodných šmýkľaviek a tobogánov a iných atrakcií, ktoré určite očaria nielen deti ale i dospelých.

Obľúbené trhy sa v CAORLE konajú vždy v sobotu dopoludnia. V neďalekom SAN DONA DI PIAVE v pondelok dopoludnia.

Nezabudnite navštíviť:

benatky 

Benátky

aquapark

Aquapark

golf

Golf

ryb_laguny

Rybárske lagúny 

foto%20gardaland

Zábavný park GARDALAND – www.gardaland.it .

Zabezpečíme Vám ubytovanie pri jazere Garda.

Organizácie, ktoré už využili naše služby:

Allianz SP
Tatramat
ŽSR
Packaging Vogel And Noot
Slovnaft
Old Herold

Potrebujete poradiť?

Spýtajte sa nás!

Nechajte nám správu a my vám poradíme.