Cestovná kancelária C.A. Turist

CK C.A.Turist vznikla v r. 1990 v Bratislave ako jedna z prvých cestovných kancelárií v bývalom Československu. V r. 1992 sme sa transformovali na spoločnosť s ručením obmedzeným. V prvých rokoch fungovania bola naša ponuka pomerne rozmanitá a na vtedajšiu dobu aj odvážna - úspešne sme organizovali pobytové zájazdy do Talianska, Chorvátska, Grécka a na Cyprus, vlastnou, autobusovou ale aj leteckou dopravou. Nechýbali ani kombinované pobytovo-poznávacie zájazdy do Egypta a Izraela.

Neskôr, s postupným nárastom nových subjektov v cestovnom ruchu, sme sa začali úzko špecializovať len na pobyty a služby v Taliansku.

Za viac ako dve desaťročia našej existencie sme získali veľa skúseností a poznatkov z oblasti cestovného ruchu, nadviazali množstvo kontaktov zo všetkých regiónov Talianska a odrekreovali niekoľko tísíc zákazníkov. Z nich viacerí sú dodnes našimi vernými zákazníkmi, čo nás nesmierne teší, ale aj zaväzuje.

Počtom klientov patríme skôr medzi malé cestovné kancelárie, naším cieľom nie je robiť masovú turistiku, ale venovať sa skôr individuálnym požiadavkam jednotlivých klientov a vyhľadávať pre nich možnosti, ktoré nie sú v bežných katalógoch CK. 

Naše služby ponúkame aj prostredníctvom obchodných zástupcov po celom Slovensku.

SACKASme dlhoročným členom Slovenskej Asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr (SACKA) a voči všetkým klientom a partnerom sa snažíme konať vždy v súlade s princípmi profesionality, etiky a neustáleho skvalitňovania služieb v cestovnom ruchu.


historia


Poistenie voči úpadku:

V zmysle Zákona o zájazdoch, podmienkach podnikania cestovných kancelárií a cestovných agentúr č. 281/2001 Z.z. má CK C.A.Turist s.r.o., IČO: 31331793 uzatvorené poistenie voči úpadku v poisťovni UNION, a.s. - pozri "Garančný list poisťovne".

Organizácie, ktoré už využili naše služby:

Allianz SP
Tatramat
ŽSR
Packaging Vogel And Noot
Slovnaft
Old Herold

Potrebujete poradiť?

Spýtajte sa nás!

Nechajte nám správu a my vám poradíme.