Sobota pri mori - autobusom - T A L I A N S K O

V rámci vyťaženia voľných miest v zájazdových autobusoch

Odchod v piatok večer z Dolného Kubína o cca 15.00, Bratislavy o 21.00, nočná jazda autobusom, príchod do letovísk 6.00-7.00 hod., pobyt pri mori s možnosťou návštevy aquaparku alebo zábavného parku, prechádzka korzom plným obchodíkov a reštaurácií, odchod o 20-21.30 hod., návrat v nedeľu o 6.00 do Bratislavy – rozvoz po Slovensku ….....

Lignano – Bibione

výber lokality pri objednávke alebo po dohode so sprievodcom v autobuse termíny – odchody v piatok – pobyt v sobotu – návrat nedeľa ráno: každý týždeň od 23.6.17 do 2.9.17 (posledný návrat)

45.- EUR - odchody Bratislava

ďalšie nástupné miesta na Slovensku – Dolný Kubín, Martin, Žilina, Považská Bystrica, Trenčín, Piešťany, Trnava - za príplatok 7.-EUR

DOLNÝ KUBÍN: 15.30 – parkovisko pri AS

MARTIN: 16.30 - parkovisko pri starej BILLE – OC Kinekus

ŽILINA: 17.00 - parkovisko pred HYPERTESCOM, čerpacia stanica

POV. BYSTRICA: 17.45 - parkovisko pri Daňovom úrade

TRENČÍN: 18.30 - žel. stanica, parkovisko pred š.p. ZDROJ

NOVÉ MESTO: 19.00 - čerpacia stanica OMV, Trenčianska ulica

PIEŠTANY: 19.30 - parkovisko pri HYPERTESCU, autobus. zastávka

TRNAVA: 20.15 - parkovisko pred novou železničnou stanicou

BRATISLAVA – (prestávka cca 15 minút) - odchod AS Mlynské nivy, parkovisko pri čerpacej stanici Slovnaft na Prievozskej ul.: 21.00 hod.

V cene: doprava klimatizovaným autobusom, mapka letoviska. Pracovník agentúry v autobuse zabezpečí výstup a dohodne miesto stretnutia pri návrate.

Akcia je súčasťou dopredaja voľných miest v zájazdových autobusoch, autobus pokračuje rozvozom klientov na pobyty po pobreží benátskeho zálivu, počas pobytu v letovisku nie je klientom k dispozícii a vracia sa až večer (pracovník agentúry k dispozícii celú sobotu na telefóne).


 REZERVAČNÝ FORMULÁR

Organizácie, ktoré už využili naše služby:

Allianz SP
Tatramat
ŽSR
Packaging Vogel And Noot
Slovnaft
Old Herold

Potrebujete poradiť?

Spýtajte sa nás!

Nechajte nám správu a my vám poradíme.