CESENATICO - Výborná rodinná dovolenka v strednom TALIANSKU

 25.8. – 03.9.2017 - posledný prázdninový týždeň

10-dňový zájazd s autobusovou dopravou

CESENATICO – veľmi príjemné a elegantné letovisko iba pár km od historického mesta Ravenna. V mestečku sa nachádza starobylý prístavný kanál Porto Canale, ktorý vybudoval Leonardo da Vinci.

Okrem histórie letovisko ponúka aj moderné hotely, obchody, reštaurácie, bary, športové zariadenia a predovšetkým dlhé piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do vody, modré more a príjemnú atmosféru.

CESENATICO - HOTEL RONDINELLA ***

150 m Pláž, vo výbave: Klima, Minibar, TV-SAT, Tobogan

Nápoj v cene. Až 2 deti ZADARMO. Bazény a tobogány ZADARMO.

Poloha: na pokojnejšom mieste v blízkosti centra a starobylého prístavného kanála Porto Canale, ktorý vybudoval Leonardo da Vinci. Okrem histórie letovisko ponúka aj moderné hotely, obchody, reštaurácie, bary, športové zariadenia a predovšetkým dlhé piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do vody, modré more a príjemnú atmosféru. Pri hoteli je veľký park s množstvom zelene a mnohými ihriskami.

Popis a vybavenie: komfortný päťposchodový elegantný hotel, s recepciou, výťahom, klimatizovanou reštauráciou, barom s vonkajšou terasou, záhradou s detským ihriskom, požičovňa bicyklov (bezplatne), parkovisko, bezplatné WiFi v spoločných priestoroch.

Ubytovanie: pekné 2-lôžkové izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek (môže byť aj poschodová posteľ), klimatizácia, sprcha, WC, sušič na vlasy, TV-SAT, WiFi, trezor, minibar, balkón.

Stravovanie: polpenzia / raňajky – formou bufetových stolov, večere – hlavné jedlo výber z menu, šalátový bufet. Nápoje k večeri/obedu – v cene (0,5 l vody + 0,25 l vína/os.). Za príplatok možno doobjednať obedy.

Šport a zábava: pre hotelových hostí je bezplatný neobmedzený vstup do vodného parku „Diamanti Beach Village“, vzdialený asi 100 m od hotela, priamo na pláži – 2 bazény, tobogány, bar a reštaurácia, animácie, detský kútik.

Pláž: vzdialená 150 m, súkromná piesková (s plážovým servisom za poplatok na mieste).

Cena: 315 eur /osoba

V cene: • 7x ubytovanie • 7x polpenzia vrátane nápojov k večeri • klimatizácia • neobmedzený vstup do vodného parku • asistenčné služby v češtine • zákonné poistenie insolventnosti CK.

Autobusová doprava: príplatok 114 €/osoba z Bratislavy. 

Zľavy na prístelke (s 2 plne platiacimi osobami - na prístelke): 1. dieťa 0-10 r. ZADARMO, 2.dieťa 0-3 r. na lôžku rodičov ZADARMO, 2. dieťa 3-10 r. 160 €, 1.-2. dieťa 10 -15 r. 160 €, 3.-4. osoba nad 15 r. 250 €

Možné príplatky: • obedy 80 €/osoba • detská postieľka do 3 r. 35 € (na vyžiadanie vopred).

Poznámky: • v prípade zavedenia pobytového poplatku – platba na mieste.

Možný príplatok za nástup v Trenčíne, NMn/V, Piešťanoch 6 €, v Trnave 5 €.

Možnosti výletov: MIRABILANDIA – najväčší zábavný park v Taliansku, RAVENNA – krásne historické mesto

s množstvom pamiatok, SAN MARINO – najmenší miništátik.

 REZERVAČNÝ FORMULÁR

Organizácie, ktoré už využili naše služby:

Allianz SP
Tatramat
ŽSR
Packaging Vogel And Noot
Slovnaft
Old Herold

Potrebujete poradiť?

Spýtajte sa nás!

Nechajte nám správu a my vám poradíme.